Zoznám sa s kapelou NIEČO NAVYŠE

Skupina vydala už druhý singel Blázon naivný z ich druhého štúdiového albumu – Druhý.

Sú chalani z kapely NIEČO NAVYŠE blázni? Alebo čo majú spoločne NIEČO NAVYŠE a Blázon naivný? No predsa to, že Blázon naivný je názov skladby z druhého albumu kapely – Druhý. A práve táto skladba priniesla v poradí už piaty videoklip k novému albumu, ktorý vyšiel len nedávno!

Chalani natáčali klip svojpomocne a pod titul kameraman sa podpísal ich veľmi dobrý kamarát Chris z Dirty production. V klipe sa objaví množstvo zaujímavých scén, ktoré by ste si nemali nechať ujsť. Ak chcete vidieť viac, pozrite si nový videoklip a nezabudnite sledovať fan page kapely!

NIEČO NAVYŠE je kapela z Bardejova, ktorej začiatky siahajú až do roku 2009. Odvtedy sa im svojpomocne podarilo nahrať dva albumy. Prvý sa volá Na doraz (2014) a druhý začiatkom roka 2017 s názvom DRUHÝ (2017). Kapela počas svojho fungovania na scéne odohrala množstvo koncertov nielen na Slovensku, ale aj v susednom Česku a Poľsku. Za zmienku stojí aj ich úspech, keď sa im podarilo nahrať oficiálnu hymnu pre slovenské volejbalistky, či objavenie textu v TV ŠANCA na RTVS.

Foto: Archív Viliama Zamborského

Komentáre

Bubo