Ukáž svoj talent v súťaži SANREMO Junior CZ/SK 2017!

Vieš spievať a chceš sa presadiť v hudobnom svete? Skús to na súťaži SANREMO JUNIOR CZ/SK 2017!

 
Spevácka súťaž je určená pre deti od 6 do 15 rokovCeleste Buckingham a Martin Harich budú pomáhať talentom v príprave! Česko a Slovensko sa v tomto roku stali partnermi medzinárodnej detskej speváckej súťaže SANREMO JUNIOR, ktorá sa koná vždy na jar vo vyhlásenom talianskom letovisku Sanremo!
 
Spoločnost Moonlight production, ktorá je organizátorom Sanremo Junior Česká a Slovenská Republika, hľadá výnimočné talenty, ktoré by si radi zasúťažili a skúsili aké to je vystupovať so živým orchestrom. Dvaja najnadanejší budú reprezentovať svoju krajinu v Taliansku!
 
POZOR! Prihlášky do súťaže môžete posielať už len do 30. 11. a nájdete ich na stránke www.sanremojunior.sk. Úlohy patrónov, poradcov a kamarátov prijali Celeste Buckingham a Martin Harich! Prečo?
 
Celeste: „Pre mladších ľudí je dobré mať priestor, kde sa môžu cítiť bezpečne a kde nemusia byť niečím vyložene zajímaví alebo mať za sebou príbeh, ale kde ide naozaj o hlas a spev. Rovnako ako vytvoriť pre neho priestor, kde môže vyvíjať a vybrač si svoj hudobný štýl. Nemusí spievať piesne ako sú podávané pôvodnými interpretmi, ale v rámci spolupráce s orchestrom si môžu vybrať z milióna možností, ako pieseň zaspievať a nájsť si svoj vlastný štýl. To sa mi vlastne najviac na súťaži Sanremo Junior páčilo. Ďalej je tu samozrejme to, že si v relatívne mladom veku môžu skúsiť, aké to v hudobnom svete je a rozhodnúť sa, či by chceli preraziť. Sama som začínala vo veku 15-16 rokov s tým, že som ako dieťa chodila 8 rokov na hodiny spevu. Dnes už to neľutujem, ale možno by som v tom veku ocenila podobnú súťaž, kde by som mala šancu si to skúsiť a rozhodnúť sa. Vždy som chcela byť speváčkou a táto kľudnejšia cesta rozhodovania by sa mi páčila viac….“
724d398a08a8ce9ed86a943428bbd991
Martin Harich:„Páči sa mi myšlienka, ktorá dáva možnosť mladým muzikantom vyskúšať si profesionálne zázemie. Som z malého mesta pod Tatrami a viem, aký je to pocit, keď chce človek robiť muziku naplno a nemá sa o čo oprieť. Taktiež preto, lebo si všímam, že všade naookolo, po našom malom Československu, pobehuje veľké množstvo nadmieru šikovných a talentovaných ľudí, ktorým chýba iba jedno – šanca prezentovať svoje umenie vo veľkom – masovo – pred skutočným publikom. A prečoby som odporučil, aby sa decká prihlásili do tejto súťaže? Jednoznačne pre jej výnimočnosť a veľkoleposť. Je to iný projekt ako televízne realitiy show… Tu ide predovšetkým o muziku! Je to niečo nové, čo u nás ešte nebolo. Napriek tomu v Európe – už s dlhoročnou tradíciou – to funguje. Spýtajte sa akéhokoľvek muzikanta, či pozná San Remo a uvidíte!“
ZAK_2180
Všetko o súťaži sa dozvieš  TU a na www.sanremojunior.sk
Pripravila: Anna Olvecká

Komentáre

Bubo