Strapo vyráža na turné s Red Bull Tour Busom

V slovenských mestách vystúpi spolu s PSH, Osťom a ďalším interpretom podľa tvojho výberu!

Legenda na kolesách sa po roku opäť vracia na slovenské cesty. A tentokrát ovládne námestia v Košiciach, Prešove, Zvolene a Trnave, ktoré budú v októbri patriť rapu! Nezúfaj, že festivalová sezóna sa pomaly blíži ku koncu. Red Bull Tour Bus prináša hudobný zážitok, ktorý potrebuješ, a to priamo do tvojho mesta!

O tom, že jeho rap je viac ako len hudba a slová do vetra ťa Strapo presvedčí na špeciálnom turné.

Na štyroch zastávkach budú z jeho strechy baviť davy Strapo, PSH, a na pódiu nebude chýbať ani hypeman Osťo, zakladateľ úspešnej internetovej relácie Hip Hop Reality, bez ktorého sa nezaobíde žiadny dobrý event. Stále málo? Tak si poď v online hlasovaní vybrať interpreta, ktorého chceš vidieť na streche Red Bull Tour Busu. Je len na tebe, či to bude Gleb, Fobia Kid alebo Zverina.

Obyčajný stage je nuda. Strapo to s jeho kolegami odpáli na tomto Red Bull Tour Buse.

Po minuloročných úspešných zastávkach v Komárne a Lučenci s Majkom Spiritom a Benom Cristovaom sa aj tento rok pokračuje rapovo. A tiež česko-slovensky. Pódium na streche vytuningovanej legendárnej Karosy z roku 1977 bude patriť slovenskému raperovi Strapovi, ktorý vystúpi so živou kapelou. Počas celej tour ho podporia PSH z Česka a na každej zastávke dostanú priestor aj domáci hudobníci a DJs. Plán zastávok je daný. Štyri mestá. Štyri námestia. Štyri večery plné hudby a zábavy. Začína sa vždy o 18.00 hod. a čo je úplne TOP? Že koncerty na Red Bull Tour Buse môže zažiť každý úplne ZADARMO. Po skončení hlavného programu sa pokračuje na after party v lokálnych kluboch.

Na Red Bull Tour Buse to minulý rok spoločne odpálili Majk Spirit & Ben Cristovao.

Tour sa odpáli v Košiciach v stredu 4. októbra 2017. Odtiaľ sa Karosa presunie do Prešova, kde vo štvrtok zabezpečí poriadny žúr. Z východu sa pokračuje do stredu Slovenska. V piatok večer rap zaplaví námestie vo Zvolene. Finálnou zastávkou bude Trnava, kde sa v sobotu 7. októbra 2017 odohrá záverečná šou. Tak čo, ideš?!

Autor: Bubo; Foto: Lukáš Wagneter/Red Bull Content Pool

 

Komentáre

Bubo