ŠOK! Tatumovci sa rozvádzajú!

Toto nikto nečakal!

V aprílovom Kamarátovi si práve teraz môžete prečítať aj len niekoľko týždňov starý rozhovor s Jennou Dewan Tatum, v ktorom je reč aj o jej manželovi Channingovi a nič nenaznačovalo tomu, že by to medzi dvojicou škrípalo. A nielenže škrípalo, nefunguje to medzi nimi už takmer vôbec a rozhodli sa rozísť!

„Zdravíme ťa, svet! Takže… Máme niečo, o čo by sme sa s vami chceli podeliť. Po prvé, je to čudný pocit, že vôbec sa o takúto vec musíme deliť s ostatnými, ale je to následkom našich životov, ktoré sme si zvolili a za ktoré sme hlboko vďační. Žijeme v úžasných časoch, ale tiež sú to časy, kedy sa pravda vie rýchlo premeniť na ‘alternatívne fakty’. Takže sa s vami chceme podeliť o pravdu, aby ste vedeli, že ak ste si to neprečítali tu, ide s najväčšou pravdepodobnosťou o fikciu. S láskou sme sa odlúčili ako pár. Zamilovali sme sa do seba pred mnohými rokmi a mali sme spolu čarovnú cestu životom. Absolútne nič sa nezmenilo na tom, ako veľmi sa ľúbime, ale láska je krásne dobrodružstvo, ktoré nás teraz vedie odlišnými cestami. Nie sú za tým žiadne tajomstvá a ani nemravné skutky – iba dvaja najlepší priatelia, ktorí si uvedomili, že je čas dopriať si priestor a pomôcť si navzájom žiť také radostné a naplnené životy, ako je vôbec možné. Stále sme rodina a vždy budeme milujúci a oddaní rodičia Everly. Viac sa k tomu nebudeme vyjadrovať a všetkým vopred ďakujeme za rešpektovanie nášho súkromia. Všetkým posielame veľa lásky, Chan&Jenna,“ píše sa v ich oficiálnom vyhlásení!

Channing a Jenna sa dali dokopy tesne po nakrútení tanečného filmu Step Up v roku 2005. Zásnuby prišli v roku 2008 a áno si oficiálne povedali 11. júla 2009 v Malibu. Pár sa stal šťastnými rodičmi v máji 2013, keď sa im narodila dcérka Everly.

Autor: Bubo; Foto: Pinterest, Instagram

Komentáre

Bubo