S Cinema City vyhrávate aj v auguste!

Veľká letná súťaž pokračuje.

Veľká letná súťaž Cinema City stále pokračuje a aktuálne si môžete hlavnú výhru pozrieť na vlastné oči. Novučičký Ford Focus ST Line je pre vás totiž vystavený v OC Eurovea priamo pred vstupom do kina!

Veľká letná súťaž Cinema City Slovensko je skvelá v tom, že v nej vyhráva každý. K zakúpenej vstupenke dostanete stierací žreb, pričom každý z nich skrýva nejakú zaujímavú výhru. Či už sa jedná o zľavu na na občerstvenie, zľavu na 2D vstupenku alebo vstupenky na 4DX a SUPERSCREEN predstavenia zdarma. Stieracie žreby však skrývajú aj ďalšie zaujímavejšie výhry. „Ľudia v lete radi chodia do kina a rovnako radi súťažia. V našej letnej súťaži ešte stále môžu hrať a vychutnať si plavbu na luxusnej lodi, parádnu dovolenku na gréckych ostrovoch, či v Turecku a hlavnú výhru – osobný autombil Ford Focus ST Line, ktorý na svojho výhercu čaká pred kinom Cinema City Eurovea,“ hovorí marketingový manažér Cinema City Slovensko Róbert Švec.


A aby sme vás presvedčili, že súťažiť sa naozaj oplatí, jedna zo skvelých výhier – dovolenka na Sardínii – si už našla svojho majiteľa. Preto nečakajte a súťažte so Cinema City Slovensko aj počas augusta. Výhra totiž určite čaká aj na vás!

 

Spoločnosť Cinema City vstúpila na slovenský trh v roku 2011 po akvizícii reťazca Palace Cinemas. Bol to začiatok najväčšieho reťazca kín v Slovenskej republike. V marci roku 2015 sa Cinema City stalo súčasťou britskej spoločnosti Cineworld Group a vznikla druhá najväčšia sieť kinosál v Európe. Cineworld pôsobí v 9 krajinách – v Poľsku, v Izraeli, v Maďarsku, na Slovensku, v Českej republike, v Rumunsku, v Bulharsku, vo Veľkej Británii a v Írsku. V týchto krajinách prevádzkuje 217 multikín s 2 000 kinosálami. Cineworld je jedným z najrýchlejšie rastúcich reťazcov multikín v Európe a v najbližších rokoch má v pláne rozšíriť svoju sieť o niekoľko ďalších multikín so  470 sálami. Na slovenskom trhu multikiná Cinema City prevádzkuje Cinema City Slovakia s.r.o., ktorá v súčasnej dobe vlastní v Slovenskej republike 3 multikiná, ktoré disponujú 29 sálami.

Komentáre

Bubo