Rihanna šokuje ultra tenkým obočím

Predviedla ho v novom vydaní Vogue.

Nejde o zlý vtip! Na obálke septembrového vydania britského Vogue sa objavila Rihanna s extrémne tenkým obočím. Na fotení ju stajloval samotný šéfredaktor magazínu Edward Enninful, ktorý sa nepostaral len o jej neprehliadnuteľné obočko, ale aj o extravagantné oblečenie a šialené čelenky. Treba poznamenať, že Rihanna si v skutočnosti nenechala obočie takto vytrhať. Ide o šikovnú prácu grafikov britského Vogue, ktoré má vôbec prvýkrát na svojej obálke černošku. Ak sa nad tým zamýšľame, možno si ho Riri mohla takto nechať vytrhať aj naozaj, veď možno vďaka nej sa z toho stane nový trend a o chvíľu budú takýchto obočí plné ulice.

A ešte pripájame malú ochutnávku z rozhovoru:

 • o kamarátoch:
  Čo sa týka priateľov som veľmi vyberavá. Nerada sa otváram pred ľuďmi, takže ak nájdem niekoho, kto je skvelý a lojálny, držím sa ho. Takýto ľudia sa stanú mojou rodinou.

 • o rovnováhe v živote:
  Hľadanie rovnováhy sa stane prioritou – aj keď sa to vždy nepodarí, vždy sa o to snažím. Neznamená to nutne zanedbávať prácu, to nebudem robiť nikdy, ale nájsť spôsob, ako byť spokojný.
 • o svojej postave:
  Chcem sa dať dokopy a byť zdravá, pretože už mám 30, už sa tieto hry ďalej hrať nemôžem. Už žiadne cestoviny so syrom o polnoci. Plánujem zase začať chodiť do posilky, dúfam, že nestratím môj zadok alebo boky alebo stehná. Stratím niečo, no nie všetko.

  Autor: Bubo; Foto: Vogue

Komentáre

Bubo