Nový objav Dinelo

Takto si hovorí 20-ročný Košičan, ktorý začína prerážať na slovenskej scéne.20-ročný Košičan, ktorý si hovorí Dinelo, sa hudobnej produkcii venuje už od svojich 15 rokov. Odvtedy na sebe pracoval každý deň a táto jeho cesta bola zložitá a tŕnistá. Nikdy však nemal pocit, že jeho hudba je dostatočne dobrá – až do minulého roku. Dal sa totiž dokopy s vokalistom PRYVT RYN, ktorý je z LA. Po posielaní si rôznych správ, návrhov a nahrávok vznikol singel This Could Be True.

To bolo ešte v roku 2016 a pozitívne odozvy na spomínaný singel ho naštartovali a začal robiť na ďalšom songu, opäť s PRYVT RYN. Táto letná vecička, ktorú spolu vyprodukovali, dostala názov Never Be Young, a bola vydaná pod známym, svetovým portálom VEVO a mladý Košičan ju doplnil rovno aj oficiálnym klipom. Netrvalo dlho a talentovaného Dinela si všimlo aj Funrádio a obidve jeho songy začala hrať Európa 2.

Takto maká Dinelo!

„Je pekné vidieť, že po 5 rokoch absolútneho nič, kedy som bol zavretý doma a makal na sebe, sa to hneď behom pol roka zmenilo a moja cesta je zas o čosi väčšia a silnejšia, a nakopáva ma viac dopredu! Už teraz pripravujem ďalšie skvelé single, takže sa je načo tešiť a pevne verím, že v čo najbližšej dobe Vám ich budem môcť odhaliť,“ teší sa Dinelo, ktorý sa na úkor hudby vzdal všetkých svojich kamošov, aby mal čas na sebe pracovať, a teraz jeho drina začína prinášať svoje ovocie.

…vie to aj poriadne roztočiť!

Ak si ešte nemal/a príležitosť, teraz je tá správna chvíľa vypočuť si skladby Never Be Young či This Could Be True.

Autor: TS/Dinelo; Foto: Dinelo

Komentáre

Bubo