Na Hip-Hop Žije vystúpi prvýkrát aj Kali!

Festival bude na budúci rok naozaj výnimočný.

Organizátori festivalu Hip-Hop Žije postupne odhaľujú mená vystupujúcich a medzi prvými je hneď obrovská bomba! Po prvý raz totiž na festivale zahrá aj Kali. Fanúšikovia si jeho účasť veľmi želali a po rôznych peripetiách, ktoré dosiaľ jeho vystúpenie znemožňovali, sa to konečne podarilo!

Populárny raper z Petržalky sa na Hip-Hop Žije už teraz teší a návštevníkom sľubuje unikátnu šou! Festival expanduje a na budúci rok bude po prvý raz aj v Prahe. Zavíta však i na tradičné miesta – na Domašu, Duchonku, do Ostravy a celé to odštartuje v Bratislave už 29-ho júna. A po prvý krát sa na najväčšom česko-slovenskom hip-hopovom podujatí objaví aj Kali. „Hip-Hop Žije vnímam ako jeden z naj festov na Slovensku a v Česku a som rád, že sa ho zúčastním a zažijem tu famóznu atmosféru na živo,“ vraví Kali. Obľúbený raper je na hudobnej scéne od roku 2008 a za takmer desaťročie si vytvoril obrovskú fanúšikovskú základňu. Pre Hip-Hop Žije si pripravuje špeciálny koncert. „Už samotný fakt, že tam budem je pre mojich fans prekvapenie. No určite sa posnažím vystavať show ináč, ako je fanúšik zvyknutý,“ dodáva Kali.

Hip-Hop Žije je jednou z najväčších rapových udalostí pod holým nebom v strednej Európe. Každý rok hostí najpopulárnejšie česko-slovenské hviezdy rapu. „Stále sa snažíme náš festival posúvať a robiť ho ešte kvalitnejším. Aj v roku 2018 návštevníkov čakajú skvelé vystúpenia, sprievodné podujatia a servis. Tešíme, že tento rok sa nám podarilo dohodnúť sa aj s Kalim. Program bude naozaj skvelý,“ uzatvára Marko Šebesta z agentúry Evency, ktorá je spoluorganizátorom festivalu. Hip-Hop Žije začínal pred piatimi rokmi ako menší festival, no odvtedy sa rozrástol na podujatie úctyhodných rozmerov. Na budúci rok zavíta do piatich miest, medzi nimi po prvý raz aj do Prahy. Lístky naň sa už začali predávať v sieti Ticketportal.

Hip-Hop Žije 2018

Bratislava 29.6.-01.07.2018
Praha 28.07.2018
Domaša 03.08.-05.08.2018
Duchonka 17.08.-19.08.2018
Ostrava 01.09.2018

Foto: Facebook, Instagram, NahodSa.sk

Komentáre

Bubo