MÔJ PRÍBEH

Kopla ťa múza? Chceš sa zdôveriť so svojím príbehom? Chceš sa vyrozprávať? Chceš povedať o svojom trapení ostatným? Tak táto rubrika je práve pre teba… Píšte svoje príbehy o láske, trápení, priateľoch, radosti či smútku.

Domov Diskusné Fóra KOMUNITA Môj PRÍBEH

Táto téma obsahuje 1,070 odpovedí, má 2 hlasy, a bola naposledy aktualizovaná používateľom  Jamsamina pred 11 hodinami, 51 minútami.

Zobrazujú sa príspevky 15 – 1 cez 15 (z 1,071 celkovo)

 • Autor

  Príspevky

 • #190

  Odpoveď


  slebo

  Keymaster

  Kopla ťa múza? Chceš sa zdôveriť so svojím príbehom? Chceš sa vyrozprávať? Chceš povedať o svojom trapení ostatným? Tak táto rubrika je práve pre teba… Píšte svoje príbehy o láske, trápení, priateľoch, radosti či smútku.

  #516

  Odpoveď


  Monika

  Bol piatok ráno ako každý iný deň som vstala s šla som čosi hodiť na seba .Vybrala som si čierne rifle a sivé tričko .Snažila som sa vypadať čo najlepšie.Unudená som šla na Autobus a doučovala som sa slovíčka .Do školy som dorazila o 7:00.a len čo som vošla do triedy ma privítal spolužiak :Monika AHOJ Monika.To bolo zvyčajné ale najhoršie je keď to vykričí na celé mesto všetky informácie dokonca aj moje tel. číslo ,no nechajme to tak.Keď škola skončila začalo pršať takže naše plány ísť do parku sa zrušili pobrali sme sa aspoň po obchodoch popozerať čo nové.Všetko by bolo v pohode keby som sa nepošmykla na blate a nepadla rovno na rifle .Postavila som sa a snažila si schovávať špinavé rifle taškou .lebo som nemala nič na prezlečenie .Spolužiak sa mi ako vždy smial začala som aj ja nebrala som to tak tragicky aj keď som nemala žiadny plán ako sa dostanem cez námestie plné ľudí,nastúpiť a vystúpiť z autobusu a dostať sa domou . Bolo to nepredstaviteľné no nemohla som stáť na mieste ale musela som konať vzala som si sveter a oviazala okolo pásu bolo to prikrátke ale aspoň čosi som na sebe mala . Keď sa na mňa všetci pozerali snažila som sa ich ignorovať a čo najlepšie si schovávať tvár .No aj tak najhoršie to bolo keď som vystupovala z autobusu zostala tam po mne čierna škvrna ale šofér si to našťastie nevšimol.Keď som prišla domou som sa rehotala na tom čo sa dnes stalo.

  #519

  Odpoveď


  Dominika

  https://www.wattpad.com/myworks/52529251/write/218990757 prosim zdieľajte komnetujte a rozširujte 🙁

  #742

  Odpoveď


  Melissa Vitáriusová

  Selena a Big Time Rush ma naučili žiť!
  Stále som mávala depky,všetkého som videla len zlú stránku,nikdy som si nemyslela že dakedy vôbec môžem byť šťastná.Asi preto lebo som mala nešťastnú lásku,problémy s rodičmi a podobné. Selenu Gomez už sledujem a obdivujem dlhé roky.Je proste top úžasná! Stále keď som smutná,šťastná ju počúvam,stále v jej pesničkách nájdem seba.Stále vie čo povedať či už v pesničkách alebo v rozhovoroch.Stále tu bola pre mňa a pomáhala mi aj v tých najťažších chvíľach a tak isto ako chalani z Big Time Rush! Tak tiež ani to neviem opísať ako sú fantasticky úžasní,aj oni stále vedia že čo mi povedať,nájsť tie správne slová. Selena,James,Carlos,Logan a Kendall ma inšpirovali na to,že kto som,a že sa nemôžem stratiť. Strašne im za to ĎAKUJEM!!! Stále som bola tá ktorá plakala,počúvala smutné pesničky,rezala sa,nejedla,chudla. A teraz som šťastná! Aj keď ešte stále mám také dni. Keď začínam byť smutná,tak zapnem ich pesničky a tancujem a spievam o 106. A Selenatorom a Rusherom neznamená že mať všetky výrobky ktoré od nich predávajú.Ale ich podporovať a ľúbiť za to,čo za nás robia. Keď Selena alebo chalani pridajú novú fotku,ma to viac poteší ako čokoľvek na svete! To čo pre mňa spravili je nezabudnuteľné!! Strašne veľká vďaka im!!!!! #FOREVERselenator #FOREVERrusher <3

  #769

  Odpoveď


  Kitti

  Bol obyčajný deň ako ostatné. Prišla ku mne moja najlepšia kamarátka Laura. Rozhodli sme sa že urobíme video. Išli sme dole po schodoch a zrazu samo otvorilo dvere. Nevedeli sme sa ani dýchať,ale potom už nič nebolo. Ked Laura odišla domov už bolo večer. Umývala som zuby a išla som spať. V polnoci som sa zrazu otvorila oči. A mala som taký pocit že niekdo leží pri mne v posteli. Ale som bála otočiť. Ale potom som zaspala. Ráno som to povedala našim. Ale oni čo povedali? Určite si len snívala. Ale ja som vedela že nie. Potom celý deň som sa bála,ale potom zrazu moja taška spadol. Lebo som mala na posteli. Tak vtedy som už veľmi veľmi bála. A potom som išla aj ja ku Laure. A povedala všetko čo so mnou stalo. A ja som len pozerala som povedala mu že všetko čo si teraz povedala stalo sa aj so mnou. A odvtedy nevieme že čo to bolo.

  #1008

  Odpoveď


  Michaela

  Bol októbrový večer a ja som pozerala z izby von oknom na záhradu. Nefúkal vietor, proste kľudný jesenný večer, dokým som si nevšimla ako silno sa kýve naša hojdačka prišlo mi to až nadmieru divné lebo to strašne vŕzgalo. Nedalo mi a ja som sa išla na tú záhradu pozrieť. Keď som prišla bližšie, uvidela som siluetu postavy. Keď som ale zaostrila keďže sa stmievalo, rozpoznala som tam moju babku. Len sa pozerala dopredu, sedela a hojdala sa. Išla som sa jej dotknúť, no zmizla. Celá vystrašená som sa dala na odchod a keď som bola pri vchode, počula som tú hojdačku zasa. Otočila som sa a tam zasa sedela babka. Už som to radšej nechala tak a rozhodla sa zavolať mame keď že nikto okrem mňa nebol doma. Ona povedala nech si idem ľahnúť, že to sa mi iba zdalo. Aj som tak radšej urobila. Vŕzganie sa ale ozývalo do noci a ja som zaspala až keď to utíchlo. Nadránom som sa zobudila na to ako ma niekto hladí po líci. Myslela som že to je mama ale keď som sa otočila, Nikto tm nebol. Na koberci ostali fľaky od topánok ktoré končili pri dverách od mojej izby.
  Keď naši prišli, celé som im to povedala a tato si potom spomenul že to bolo včera 5 rokov čo mi umrela babka. Išla som na hrob ešte ráno a keď som na hrob dala kvety, predo mnou prebehla čierny silueta. Vedela som že to je babka a že ma len chcela pozdraviť.

  #1149

  Odpoveď


  Dominika

  Futbal vs. Justin Bieber
  Jedného dňa ako každý den som hrala futbal s chalanmi,a mali sme zapnuté rádio a hral tam Justin Bieber :sorry veľmi sa mi to zapáčilo ale všetci začali naňho nadávať.Bola som veľmi smutná.Ráno som prišla zase do školi všetci ma ako každé ráno začali chváliť že sme za mňa vyhrali.A uvidela som chalanov rozbehla som sa k nim.A zakričala AHOOJ. A oni sa drzo otočili.Rozbehla som sa za nimi že čo sa im stalo že sa urazili.Len mi ovedali že oni sú proti Justinovy Biebrovy .A ak s ním už neprestanem tak ma vyhodia z tímu drsních futbalistov.Bola som sklamaná len za to že mám rada Justina Biebra tak zato ma chcú vyhodiť.Bohužiaľ ma vyhodili.Tak čo život ide dalej.Začala som nosiť ružovú farbu a to so ju neznášala Justin Bieber ma úplne zmenil.Začala som mať poznámky za to že si nechcem dať dole slúchatka dole z uší..Po čase to už učiteľka vzdala…Bola so na Justina Biebra úplne závislá.Až jednoho rána prišli predo mňa chalani a povedali že potrebujú niekoho na futbal v tej sekunde som sa úplne zmenila usmiala som sa hodila na seba čierny kožák a šla som sa prezliecť.Od vtedy nie som závisla na Justinovi Biebrovi.Mám ho rada ale nie tak šialene.

  #4382

  Odpoveď


  Lucy

  Život ma prestal bavit!
  Bolo to ešte v mladom veku. Kolko som mohla mať rokov asi 12 bola som 6čka. Žila som v Leviciach…. Moje dectvo bolo geniálne mala som to čo som chcela..každa baba chela byť ja. No tento rok som šiestačka. Zmenila som sa od tých prázdnin zomrel mi brat ktorý mi strašne chýba. Bola som naňho citovo naviazaná. Keď zomrel mal iba 17 rokov zomrel preto lebo mal problémy zo srdcom. Keď mal 16 rokov vela obsolvoval operácii. No ked mi povedali že mi brat zomrel nevedela som čo mam urobit čo mam povedat. No len jedno viem že som mala sto chutí zomret. Všetko ma bavilo tanec gymnastika football hokej proste všetko aj škola znamky som mala výborne! No v šiestom ročníku som ako keby som nevedela nič! V decembri som začala fajčiť lebo sa mi zjavil brat. Nevedela som čo mam robiť mala som sto chutí povedať rodičom ale tí by mi povedali že mam bujnú fantáziu a kebyže to poviem kamarátkam tak tie bz sa mi smialy…. Neskôr prišiel nový rok poňom som začala piť lebo rodičia sa začali hádať. Ja som to doma nevedela vydržať tak som vždy išla pre svoju kamaratku Dominiku ktorá býva hned oproti mne. Vždz som jej vravela čo sa mi dnes stalo. Vedela ma vždy vypočuť do konca aj mi vždy vedela poradiť čo mam robit. No vo februári prišiel rozvod rodičov a začala som fetovať drogovať a rezať sa! Učitelka si všimla niečo podozrive tak ma raz zavolala do kabinetu. Spýtala sa ma či je všetko poriadku musela som povedať áno. Lebo bz to riešila a to bz som nechela. Keď mi mama povedala že súdca rozhodol že idem k ocovi najprv som bola spokojna lebo mama mala radšej brata ale či tak som bola jej miláčik. Tak som sa išla popaliť. Oco prišiel pre mna a ukázal nadherný rodiny dom v ktorom sme bývali len mi dvaja! Zo začiatku sa mi s ocom lubílo. Nahanali sme sa po celom dome! Hrali sme skovavačku… No potom som dostavala zle známky a oco ma začal byť do školy som chodila s modrinami. Učitelka si ma zase zobrala do kabinetu a spýtala sa ma čo sa deje že prečo mam po tele modriny. No tento krát som už nevedela to udržať v sebe tak som jej to povedala všetko okrem že fajčím a tak. Pani učitlka zavolala mame a ja som bola rada že mamu vidím po dlhej dobe všetko som jej to povedala. Išly jej s očí slzy a povedala mi neboj niečo urobím aby sa svoj hriech pykal.Išla som domov oco čo bolo v škole ja som povedala nič on neveril a zase ma zbyl. Išla som von o 22:00 domov som už nevrátila mama vedela že oco mi zase niečo urobil lebo v škole som nebola a učitelka zavolala mame. Mamina ta zavolala policjiu pre oca ale aj pre mna abz ma našli. Nie že som tvrdohlavá ale som sa stratila iba som v tej tme išla a išla. Po dni ma našli. Mamina bola spokojna aj ja. Potom bol súd a k mame ma dali oco išiel do vezenia. Ja som nemohla ísť do školz 2 týždne lebo som mala hnisavú angínu. Prestala som s fajčením drogovaním pitím a fetovaním. Mamina si našla frajera ktorého mam strašne rada a mamina ma babetko. Teraz je rok 2016 a za tie 4 mesiace sa tolko stalo……

  #6652

  Odpoveď


  Dominika

  Samozrejme bolo pred Vianocami, prvý decembrový týždeň piatok večer a kedže ja a kamarát sme sa dlho nevideli, rozhodli sme sa, že práve dnes pôjdeme von. Čiapka, bunda a ide sa. Už som sedela v električke, keď som mu písala kde je. 6-tkou na námeste osloboditeľov a hurá do Auparku (obchodné centrum). Eskalátromi pomedzi ľudí, ktorí zháňajú darčeky, som sa predierala na 3. poschodie. Najprv som zazrela JEHO a neskôr kamaráta. Prišla som bližšie aby som sa pozdravila a zoznámila s NÍM. Volá sa Maťo, má 15 rokov, je prvák na strednej, je o hlavu vyšší ako ja a mal nádherný úsmev.

  Neskôr sme vyrazili na rušnú Hlavnú ulicu, kde sa to hemžilo ľuďmi. Dôvodom boli Vianočné trhy. Ja, Maťo a kamarát sme sa snažili predierať pomedzi ne. Hanbila som sa držať Maťa a tak som chytila kamaráta, ktorí išiel vedľa neho, aby som sa nestratila. Tak veľmi som sa chcela Maťa chytiť. Nech ma vedie cestou necestou, tam kde pôjde on, pôjdem aj ja. Moje srdce sa rozbúšilo, moj tep zrýchlil, moje nálady skákali a nevedli sa dohodnúť, ktorá moje vnútro bude dirigovať. Dostali sme sa ku tescu kde sme kúpili vineu a cestou naspäť do auparku pizzu.

  Došli sme do Auparku a sadli sme si hore. Po ceste som stretla našich a samozrejme ma mamka skoro prizabila keď ma videla, že som bola celkom na tenko oblečná. Nič iné som nechcela, len to, aby som bola v Maťovom objatí, cítila jeho vôňu, cítila jemné dotyky našich tiel, ktoré po sebe bláznia nedočkavosťou.

  Bolo na čase sa pozbierať a ísť domov. Nechcela som predsa, aby som dostala zaracha a tak som oznámila, že potrebujem ísť. O pár minút na to došiel kamarát Filip a tak ma Maťo s Filipom išli odprevadiť. Kamarátovi sa nechcelo a tak ostal tam sedieť.

  Ako sme išli po eskalátoroch, mi prestalo bušiť srdce. Predo mnou kráčal môj bývalý so svojou partiou. Hneď som zrýchlila do kroku a uháňala, aby si ma ten zasran všimol. Vraj má zaracha. No vidím. Maťo sa na mňa len pozeral, či je všetko v poriadku. Pozrela som na neho a úsmevom so ho uistila. Zachvíľku mi išiel spoj a tak som objala Filipa a nakoniec Maťa. Ale nebolo to obyčajné objatie. Bolo naozaj pevne zovreté, akokeby sme mali vytvoriť štít, ktorý nás ochráni pred všetkými zlými vecami. Keď sme sa vzdialili, v očiach mu tancovali iskričky, a ako v tých romantických filmoch býva, zapne sa romantická hudba a všetci naokolo zmiznú. Vnímate len toho, čo je pred vami. Presne tak sme stáli oproti sebe s Maťom a vymieňali si naše tancujúce úsmevy. Pozerali sme sa priamo z očí do očí.

  V tú noc patrili myšlienky len jemu. A takto začal neobyčajný príbeh. V stredu 15.12. 2015 sme sa dohodli ísť vonku a padla aj prvá pusa. Dnes sú to 4 mesiace, čo sme spolu, a aj keď sa hádame, tak sa stále nadovšetko milujeme.

  #11052

  Odpoveď


  Januška

  Môj vzrušujúci príbeh plný starostí ale aj radostí začína v jednu upršanú sobotu. Ležím na posteli a pozerám novinky na fb. A tu zrazu mi blikne ikonka „nová žiadosť o priateľstvo“. Keď som uvidela to meno…srdce mi prestalo byť. Nechápala som prečo práve on. Potvrdila som len z princípu, že jeho sestra chodí s mojím bratrancom. Napísal „Ahoj suseda“. Bola som velmi rozhorčená s toho, že mi napísal……nikdy by mi ani na um nezišlo, že chlap ako on mi niekedy napíše, že sa pozdraví. Pretože vyzerá, ako ten typický namyslený frajer, chladný a uzavretý….ja som tu ten dokonalý. Až do teraz….tu sa stal zlom v mojom živote. Písali sme si dni a noci a postupne som začala na neho meniť nazor. Z každého náhodného stretnutia som sa nesmierne tešila ….zamilovala som sa. Tak rýchlo a jednoducho. Jedna noc sa stala „osudnou“ šla som sa zabávať s kamarátkami a bol tam aj on. Kamarátky sa opili a nechali ma s ním samu vonku …..Ani jeden z nás nevedel o čom sa rozprávať, ale predsa sme stále o niečom mleli :D. Šli sme k nemu domov ale nečakala som, že ma zobere do jeho izby. Tam som od neho dostala prvú pusu na ktorú nezabudnem. Už vtedy som vedela, že tie pery chcem bozkávať navždy. Poguľkali sme sa v posteli a išiel ma odprevadiť domov….to sme sa ešte hodinu lúčili. Bolo to tak krásne, že som nemohla zaspať…..Ale to čo sa stalo potom, mi ani v sne nenapadlo. Neozval sa ….prvý deň, druhý deň…….až o dva týždne mi napísal, že aby som si to nebrala k srdcu, ale som pre neho stále super kamoška a mala by som zabudnúť na to čo sa stalo. Tie dva týždne boli ťažké….lebo som si pripisovala chybu, že som naivná, mladá a verím chlapovi ktorý má na viac ako chcieť prave mňa. Bolo to veľmi ťažké musela som s ním prerušiť kontakt a neaký čas sa mu vyhýbať. Nakoniec to prešlo znovu som sa začala baviť a užívať si leto. Avšak zrazu sa znova ozval a ja som bola v 7-mom neby. Pozval ma vonku prvý krát, druhý…..a postupne sme sa z kamarátstva dostávali do vzťahu. Bála som sa, že som jeho úlet…..a on sa bál, že to s ním nemyslím vážne a popáli sa. Teraz sa už pol roka ľúbime a plánujeme spolu budúcnosť…… PS: Veľa ľudí si povie, že je ťažko hovoriť o budúcnosti tak skoro……..ale nejde o to čo si ostatný myslia, ale ako to my cítime….a ja viem, že mi je súdený….

  #72749

  Odpoveď


  Chasmine

  Very true! Makes a change to see somonee spell it out like that. 🙂

  #73158

  Odpoveď


  Rayonna

  Szia!Én ma végre találtam az újságosnál, de képzeld hiányzik 10 oldal… a 15 oldal után a 26-os oldal jön….:(( így pont hiányzik a séfes kép…Remélem ez csak az én balszerencsém, és mások szerencsésebbek voltak…De ez a malÅ‘r nem von le az értékébÅ‘l, nagyon tetszik, igényes, tartalmas!! Én már ki is oltkatam!Grsvuláloa!

  #73515

  Odpoveď


  Allie

  13cAllegra parece uma bonequinha, e Cosimo um príncipe! Família linda!A foto da árvore com o luar ao fundo é digna de ser emoldurada .. que mavMnilha!airha mão esta aqui, babando na glicínia. Querendo transformar seu jardim em aquarela hahaha.Bjos!

  #75849

  Odpoveď


  Aileen

  It’s a plueasre to find someone who can identify the issues so clearly

  #75889

  Odpoveď


  Libby

  With all these silly weitsseb, such a great page keeps my internet hope alive.

Zobrazujú sa príspevky 15 – 1 cez 15 (z 1,071 celkovo)

Odpoveď na:Môj PRÍBEH
Vaše údaje:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">