Iné Kafe vs. Rytmus

Stretnú sa v hudobnom súboji!

Na Slovensko sa po šiestych rokoch vracia súboj Red Bull Music SoundClash. Jedinečný hudobný súboj, v ktorom o víťazovi rozhoduje sila decibelov a burcujúca masa fanúšikov. Štyri súťažné kolá, dve kapely na dvoch pódiách a (nielen) ich tradičné skladby tak, ako ich ešte nikto nepočul. Red Bull Music SoundClash v Košiciach proti sebe do hudobného ringu postaví skupinu Iné Kafe a Rytmusa s live bandom. Najslávnejší slovenský raper a ikonická punk rocková kapela na dvoch pódiách tak, ako ste ich ešte nepočuli. V jeden deň, na jednom mieste, v piatok 13. apríla 2018.

Vratko Rohoň z Iné Kafe hovorí za celú kapelu: „Veľmi sa na Red Bull Music SoundClash tešíme. Je to zaujímavý koncept odskúšaný už aj vo svete. Nám to dáva zmysel, je to niečo nové – prvýkrát sa postavia proti sebe na Slovensku na profi úrovni hip-hop a rock. Je to výzva, ale zároveň je to showka. Super že pri tom budú ľudia, bude to celé live, bomba! Ideme sa na to pripravovať tak ako sa vždy pripravujeme na všetko – v skúšobni.“

Rytmus plánuje zahájiť tvrdú prípravu a v Košiciach vystúpi spolu s live bandom: “Idem do projektu Red Bull Music SoundClash hlavne preto, lebo ma to baví. Proste ma bavia takéto netradičné nápady. Tento konkrétne je o živej hudbe, na čo sa teším. Zároveň to vnímam ako nový koncept, a teda pre mňa ako novú výzvu. Pripravím sa klasicky – tvrdo a poctivo!”

Svoj lístok si uchmatneš TU!

Foto: Ondřej Pýcha/Red Bull Media House

 

Komentáre

Bubo