Do kín prichádza Pacific Rim: Povstanie

Nový výpravný sci-fi akčňák, v ktorom sa opäť hrá o planétu Zem, a my prehrávame!

Kaiju versus Jaegeri. Monštrá z Vesmíru versus pilotovaní obrí roboti. Druhé kolo.Po prvýkrát sme ich dokázali zastaviť. Lenže to, čo mimozemskí tvorovia Kaiju napáchali na Zemi v prvej časti Pacific Rím, bola iba predohra k tomu, čo si pre ľudstvo pripravili teraz! Hviezda Star Wars JOHN BOYEGASCOTT EASTWOOD z Rýchlo a zbesilo vedú tím, ktorý je poslednou nádejou pre prežitie planéty!

Členovia tohoto tímu sú piloti ovládajúci Jaegerov, obrích robotov, ktorí svojou veľkosťou a vybavením dokážu konkurovať rovnako vybaveným Kaiju. Jake Pentecost (John Boyega) k nim dlho patril, ale potom sa vykašlal na svoj talent aj na odkaz svojho otca, ktorý v boji proti Kaiju obetoval vlastný život. Radšej prežíva v ilegalite a na živobytie si zarába rôznymi nelegálnymi aktivitami.

Počas jednej takejto akcie narazí na pätnásťročnú Amaru, ktorá dokázala ukradnúť a rozchodiť pôvodne na likvidáciu určeného Jaegera. Než sa títo dvaja stačia dostatočne zoznámiť, majú v pätách Zákon. Aby unikli trestu, začlenia sa do programu výcviku nových pilotov Jaegerov. Jake má po boku svojho
bývalého parťáka Lamberta (Scott Eastwood) ako inštruktora a Amaru ako nádejnú pilotku. Všetci dúfajú, že si trénerské schopnosti nikdy nebudú musieť vyskúšať v reálnom boji. Lenže ten prichádza. Skôr, než si všetci priali, a odkiaľ to nikto nečakal…!

Premiéra: 22. 3. 2018

Komentáre

Bubo