Ben Cristovao to dokázal!

Odohral prvý sólový koncert pod holým nebom na svetovej úrovni!

Ben Cristovao opäť dokázal, že patrí medzi hudobnú špičku! Zatiaľ čo na rôznych open air festivaloch vystupujú pred stovkami divákov desiatky interprétov, on sa rozhodol, že to dá sám! Priamo v srdci Prahy, v prostredí Žlutých lázní odohral Ben Cristovao svoj jedinečný koncert, ktorý bol doposiaľ jedným z jeho najväčších.

Počas 2,5 hodinovej show vystriedal 3 outfity a okrem svojho spevu predviedol aj tanec, rôzne triky, skvelú svetelnú šou a núdza nebola ani o konfety či rôzne rekvizity na pódiu. Jednou z rekvizít bola aj posteľ, ktorú využil počas skladby Postel a dokonca na nej pobozkal jednu z fanúšičiek, ktorú si vytiahol na pódium.

Podobný zážitok, no bez šťastného konca v podobe bozku zažili aj ďalšie fanúšičky, ktorým na pódiu zaspieval Ben skladby Tělo a Úžasná. V Žlutých lázních premiérovo odznela aj skladba Molly, ktorú prvýkrát naživo zaspieval s Egom.

Prišiel aj Ego či Gogo.

Vačšinu skladieb odspieval Ben za podpory živej kapely a niektoré, ako uňho býva zvykom, bez trička. Okrem Ega sa na pódium tejto veľkej akcie postavil aj Gogo, Kryštof, Majself a ďalší. Koncert mal proste štýl a nehanbili by sa zaň ani zahraniční interpreti.

Fanúšičky sa dočkali aj pohľadu na nahé telo Bena.

Autor: Bubo; Foto: Lucie Levá, Lukáš Loužecký

Komentáre

Bubo